OSP 23.05.2026
Dziś w Górce odbyły się Gminne Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzięło aż 12 drużyn, w tym 3 drużyny dziewczęce. Rywalizacja przebiegała przy zaangażowaniu oraz doskonałej współpracy zespołowej. Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas pogratulował młodym druhom sportowej postawy, podkreślając znaczenie działalności młodzieżowych drużyn pożarniczych dla bezpieczeństwa mieszkańców. Zawodnicy zmierzyli się w dwóch konkurencjach: ćwiczeniu bojowym oraz sztafecie pożarniczej 400 m z przeszkodami.
Brzydowo
Samborowo
Stare Jabłonki
Brzydowo – grupa starsza
Pietrzwałd
Durąg
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz druhom przygotowującym młodzież do zawodów. Dziękujemy za sportową atmosferę i wysoki poziom rywalizacji!