Najlepszy film promujący sołectwa Gminy Ostróda

Gmina 17.05.2023

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na „Najlepszy film promujący sołectwa Gminy Ostróda został rozstrzygnięty. Przedmiotem konkursu było przygotowanie filmu promującego poszczególne sołectwa Gminy Ostróda z udziałem jego mieszkańców. Nagranie przedstawiać powinno np. najciekawsze miejsca przyrodnicze, historyczne, kulturowe, charakterystyczne obiekty, inwestycje, wydarzenia czy wybitne postacie z terenu Gminy Ostróda. Może mieć formę: autorskich piosenek, wierszy, wywiadów, reportaży, kolaży słowno – muzycznych itp.

WYNIKI KONKURSU
I miejsce ex aequo - Sołectwo Ornowo i Sołectwo Brzydowo – nagroda pieniężna 1000zł

Sołectwo Ornowo

Sołectwo Brzydowo

III miejsce – Sołectwo Idzbark – nagroda pieniężna 500zł

Wyróżnienie - Sołectwo Zwierzewo – nagroda pieniężna 300zł

Wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas XXII Rajdu Rowerowego Wzgórza Dylewskie 27 maja 2023r.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.