Spotkanie z Mistrzem Polski w maratonie kajakowym

Sport 10.10.2025

Wójt Gminy Ostróda spotkał się ze świeżo upieczonym Mistrzem Polski w maratonie kajakowym Szymonem Furga (UKS Puma Ostróda). Młody zawodnik nie miał sobie równych pod koniec września na zawodach w Opolu i z dużą przewagą wywalczył tytuł Mistrza Polski na dystansie 10,5 km w kategorii młodzików. Podczas spotkania podpisano również umowę stypendialną za wybitne osiągnięcia sportowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!