Turniej Mazury Open w Starych Jabłonkach

Sport 30.05.2008

Turniej Mazury Open w Starych Jabłonkach - jeden z cyklu zawodów Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej - to największa impreza sportowa w północno - wschodniej Polsce. Już po raz piąty, na plaży Hotelu Anders, podziwiać będziemy najlepszych siatkarzy plażowych świata. Dotychczas nad Małym Szelągiem rywalizowali wyłącznie mężczyźni. W tym roku zagrają również panie.

 

Tegoroczne Mazury Open są także jedną z ostatnich kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Obsada turnieju będzie bardzo mocna. Organizatorzy zapowiadają, że w Starych Jabłonkach zobaczymy całą światową czołówkę tej popularnej dyscypliny sportu, w tym przyszłych mistrzów olimpijskich.

Z myślą o wszystkich kibicach siatkówki plażowej przygotowaliśmy serwis http://starejablonki.info, w którym, od 3 do 8 czerwca, na bieżąco będzie można śledzić zmagania siatkarzy, zasięgnąć informacji o licznych imprezach towarzyszących turniejowi, a także sprawdzić, czy są jeszcze wolne miejsca na trybunach i parkingach. Patronem serwisu jest Gmina Ostróda - jeden z głównych sponsorów imprezy.