Sport 09.10.2025
W czwartek reprezentacja Szkoły Podstawowej w Idzbarku - Gmina Ostróda wygrała rejonowy turniej piłki nożnej „Z Orlika na Stadion” w Lidzbarku Welskim i zapewniła sobie awans do rozgrywek wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!
Skład zespołu: Iga Stankiewicz, Michalina Sadowska, Magdalena Makrocka, Paulina Krawczyk, Antonina Gajewska, Zuzanna Sadowska, Lena Matwis, Natalia Wolak, Natalia Chrostowska i Liliana Tomaszewska.