Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Szyldaku

Oświata 21.06.2024

W Szkole Podstawowej w Szyldaku rozdano świadectwa i pożegnano uroczyście absolwentów szkoły. Tradycyjnie po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie klasy ósmej zatańczyli poloneza i pożegnali się ze szkolnymi koleżankami i kolegami. Dyrektor wręczył nagrody uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz przekazał listy gratulacyjne rodzicom tych uczniów.

 

Grupa ośmiu uczniów, laureatów i finalistów otrzymała z rąk Roberta Pestkowskiego dyrektora szkoły statuetki „Super Ucznia” za zajęcie czołowych miejsc w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich oraz rozsławianie imienia szkoły.
 
Honorowy gość spotkania zastępca Wójta Gminy Ostróda Grzegorz Kastrau pogratulował uczniom wspaniałych wyników i nagród, a następnie podziękował nauczycielom i dyrekcji za ciężką pracę i trud w wychowanie młodego pokolenia.Na koniec spotkania dyrektor szkoły wręczył podziękowania zaprzyjaźnionym osobom i firmą, które bezinteresownie wspierają działania szkoły w Szyldaku, m.in. prezesowi Leszkowi Rochowicz z ZUOK Rodno.
 
Dyrektor życząc bezpiecznych i wspaniałych wakacji uroczyście ogłosił zakończenie roku szkolnego 2023/2024.