W ZPS Tyrowie odbył się festyn rodzinny pod hasłem - Rodzina na Tak

Oświata 10.06.2024
W ZPS Tyrowie odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Rodzina na Tak” . Imprezę zainaugurowały występy przedszkolaków oraz uczniów kl. IV – VIII. W trakcie festynu odbył się także szkolny konkurs "Mam Talent", w którym uczestnicy zaprezentowali swoje mocne strony w postaci pięknych prac plastycznych, pokazów tańca, czytania, popisów wokalnych oraz umiejętności sportowych.

 

Nie zabrakło również momentu na podsumowanie działań związanych z programem Erasmus+, co stanowiło istotny element tego wydarzenia.
 
Uczestnicy festynu mieli również okazję wzięcia udziału w różnych konkurencjach sportowych, a za udział w tychże konkurencjach wszyscy uczestnicy mieli szansę na wygranie nagród w loterii fantowej.
 
Na miejscu czekało wiele atrakcji dla chętnych, takich jak kolorowanki, warkoczyki, tatuaże, fotobudka, bańki oraz pokazy straży pożarnej. Dzięki hojności wielu darczyńców nikt nie opuścił festynu głodny.
Koło Gospodyń Wiejskich z Tyrowa przygotowało słodkie ciasta, ciasteczka, babeczki oraz pyszne gofry, natomiast Rada Rodziców zaserwowała pyszną lemoniadę oraz owocowe szaszłyki. Szkolna kuchnia z kolei przygotowała tradycyjny, smakowity bigos, a Pan Miłosz zasłynął z pysznych kiełbasek z grilla.
 
Dziękujemy serdecznie wszystkim sponsorom za wsparcie w organizowaniu imprezy.