Wójt Gminy Ostróda powołany w skład Rady Samorządu Terytorialnego przy Prezydencie RP

Gmina 02.03.2026
2 marca 2026 roku to ważny dzień dla Gminy Ostróda. Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas został powołany w skład Rady Samorządu Terytorialnego przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. Akt wręczył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Karol Nawrocki podczas XI Europejskiego Kongresu Samorządowego w Mikołajkach, w którym uczestniczyli przedstawiciele administracji publicznej, eksperci i samorządowcy z całego kraju. To duże wyróżnienie i potwierdzenie, że działania podejmowane na rzecz mieszkańców są dostrzegane na szczeblu ogólnokrajowym.