Wzgórzach Dylewskich - Tasty Stories

Gmina 02.10.2023
Zapraszamy do odkrycia smaków regionu na Wzgórzach Dylewskich - Tasty Stories
 
Tasty Stories, czyli opowiedziane smakiem w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to unikatowy projekt kulinarny zainspirowany ludźmi i ich historiami, którzy z pasją tworzą i kreują smaki. 6 października br. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Wysokiej Wsi, zaprasza do odkrywania smaków regionu warmińsko-mazurskiego.

 

W Rybakówce przy stawie o godz. 17 rozpocznie się Piknik w Rybakówce przy stawie. Jej wnętrza wypełni atmosfera degustacji i spotkań. Nie zbraknie smakowitych warzyw, ryb, serów, kiszonek, miodów, pieczywa oraz innych przetworów i dań przygotowanych na ogniu i grillu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie mini kiermasz produktów lokalnych oraz występ wokalny Ani Brody. ????Wstęp Wolny! Zapraszamy!????
 
Celem tego wydarzenia kulinarnego jest promocja gminy Ostróda i regionu warmińsko-mazurskiego przez pryzmat ludzi związanych z kulinariami. Projekt propaguje produkty, przepisy regionu, dziedzictwo kulinarne Warmii i Mazur w oparciu o nowoczesne techniki kulinarne oraz wiedzę i doświadczenie szefów kuchni Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Wstęp wolny! Zapraszamy!