XV Mazurski Dzień Ziemniaka - Gotowanie na żywo degustacje i kiermasz lokalnej żywności

Gmina 18.09.2023
W zeszłym roku pierwsze miejsce i Złotą Tarkę Wójta Gminy Ostróda zdobyły Panie z KGW "Złoty Kłos" w Szyldaku. To był niezapomniany sukces, ale wiedzieliśmy, że nasza gmina kryje w sobie niezwykłe talenty kulinarne. Kto tym razem zostanie laureatem?
 
Przekonamy się już wkrótce! Zapraszamy na XV Mazurski Dzień Ziemniaka, który odbędzie się w Dworze Kraplewo w Kraplewie w niedzielę, 24 września br. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko cieszy podniebienie, ale także tworzy niesamowite wspomnienia.

 

Gotowanie "na żywo" - Przyglądajcie się uważnie naszym utalentowanym kucharzom podczas przygotowywania potraw z ziemniaków. To prawdziwe show kulinarne!
 
Degustacje - Rozsmakujcie się w różnorodności dań przygotowanych z ziemniaków. To okazja do odkrywania nowych smaków i delektowania się lokalnymi przysmakami.
 
 Kiermasz lokalnej żywności - Nasz kiermasz to miejsce, gdzie możecie znaleźć pyszności prosto od lokalnych producentów. Wspierajcie naszą społeczność i cieszcie się smakami regionu.
 
To nie tylko okazja do rozkoszowania się kulinarnymi doznaniami, ale także doskonała okazja, by spędzić niedzielę w gronie przyjaciół i rodziny w Gminie Ostróda. Zapraszamy Was serdecznie!
 
Niech tegoroczna edycja Mazurskiego Dnia Ziemniaka będzie pełna niespodzianek i smakowych odkryć. Do zobaczenia w Dworze Kraplewo, 24 września br.!