gmina ostróda na targach turystycznych

Gmina 21.04.2011

W dniach 15-17 kwietnia  Gmina Ostróda wystawiała swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych w Gdańsku. Jest to jedna z trzech najważniejszych imprez targowych w naszym kraju, od wielu lat zajmuje czołowe miejsce, tuż za targami w Poznaniu i Warszawie.  Planujący wakacje mogli zapoznać się z atrakcjami w samej Gminie i wokół niej oraz ofertą noclegową i gastronomiczną. Gminne stoisko było blisko wejścia, więc odwiedzający targi nie mieli możliwości ominięcia naszej oferty.

Razem z nami swoją ofertę prezentowały pozostałe gminy, będące członkami Stowarzyszenia Euroregion Bałtyk.  Mapy, informatory z kalendarzem letnich imprez,  informatory o Gminie i zabytkach, o ciekawych miejscach wokół Gminy  cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oprócz Gminy Ostróda na targach można było znaleźć ofertę biur turystycznych, regionów, miast i regionów zagranicznych . Generalnie targi należy zaliczyć do udanych. Duże  zainteresowanie należy przypisać zarówno dobrej ofercie, jak i obsłudze oraz  wyrobom  specjalnie przygotowanym  na targi przez Dwór Kraplewo. Wzdłuż stoiska ustawiała się kolejka chętnych do degustacji tych smakołyków.