Gmina ostróda w oczach najmłodszych

Oświata 14.06.2010

11 kwietnia 2010 roku w Przedszkolu Samorządowym w Starych Jabłonkach miało miejsce spotkanie dzieci z Wójtem Gminy Ostróda Gustawem Markiem Brzezinem w związku z zakończeniem konkursu pn. „Gmina Ostróda w oczach najmłodszych”. Dzieci w ramach konkursu narysowały rysunki, przedstawiające ich obraz Gminy Ostróda. Wszystkie rysunki były bardzo ciekawe i interesujące.

Wszystkie dzieci otrzymały od Wójta Gminy Ostróda pamiątkowe dyplomy i upominki. Następnie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” Wójt Gminy Ostróda oraz Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Pani Janina Roman przeczytali bajki zgromadzonym dzieciom. Dyrektor przedszkola Pani Elżbieta Mral wręczyła dla przybyłych gości specjalnie na tą okazję przygotowane przez dzieci upominki.