I Bieg 'W samo południe' za nami!

Sport 28.03.2022

27 marca w Samborowie odbył się I Bieg "W samo południe" o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Do rywalizacji przystąpiło 170 zawodników na dystansie 10 km. Zawody w kategorii mężczyzn zwyciężył Adrian Przybyła (Iława), który wyprzedził Damiana Błauta (Tyrowo) i Pawła Tadejewskiego (Ostróda). Wśród Pań najszybsza okazała się Agnieszka Przybyła (Iława), przed Darią Zaraś (Iława) i Katarzyną Piechocką (Ostróda).

Najlepsi zawodnicy, który uplasowali się na miejscach I-V otrzymali pamiątkowe puchary. Ponadto za miejsca I-III w kategorii open zawodnicy otrzymali vouchery do wykorzystania na sprzęt sportowy. Organizatorzy wyróżnili także najstarszego zawodnika biegu, którym został Pan Edmund Sowiński z Płocka (80 lat).

Wszyscy uczestnicy I Biegu "W samo południe" otrzymali specjalnie przygotowane koszulki i pamiątkowe medale. Ponadto wszyscy zawodnicy mieli możliwość wylosowania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów biegu: