II Targi Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego „TOPPO 2008”

Organizacje pozarządowe - Aktualności 10.12.2008

Targi odbywały się w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ostródzie. Ponad 20 organizacji z terenu Powiatu Ostródzkiego na stoiskach prezentowało swoje dokonania.

W targach TOPPO 2008 wzięły udział następujące organizacje z terenu Gminy Ostróda:

- Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Idzbark moja Ojczyzna”;

- Warmińsko - Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet Koło w Zwierzewie;

- Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Ostródzie z siedzibą w Samborowie;

Zorganizowane po raz kolejny targi były szansą nie tylko promocji organizacji pozarządowych, ale również doskonałą okazją do sukcesywnego umacniania współpracy w sektorze pozarządowym oraz wzajemnego poznania się. Inicjatywa organizacji targów organizacji pozarządowych została doceniona oraz nagrodzona główną nagroda w Konkursie "Godni Naśladowania 2008". To zachęca Radę Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego oraz Samorządu Powiatu Ostródzkiego, że TOPPO powinno na stałe zagości w kalendarzu imprez Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego.