Informacja dot. Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

Gmina 26.11.2021
Gmina Wiejska Ostróda zwraca się z prośbą do osób, które złożyły oświadczenie w ramach Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR o dostarczenie dowodów potwierdzających fakt zatrudnienia krewnego w Państwowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Rolnej.

Dowodami mogą być:
- świadectwo pracy,
- umowa o pracę,
- wyciąg z listy płac,
- wpis w legitymacji ubezpieczeniowej,
- zaświadczenie o zatrudnieniu,
- inne dokumenty zawierające nazwę PPGR i potwierdzające na fakt zatrudnienia.

Kserokopie dokumentów należy złożyć w Urzędzie Gminy w Ostródzie w Biurze Obsługi Interesanta lub na konto e-mail:
Dodatkowe informacje udzielane będą pod nr tel. 89 6760711 - P. Beata Renans
OSOBY, KTÓRE NIE SĄ W POSIADANIU WW DOKUMENTÓW PROSZONE SĄ O DOSTARCZENIE NASTĘPUJĄCYCH INFORMACJI:
- imię i nazwisko osoby składającej oświadczenie, miejscowość PPGR w której pracował dziadek/babcia (pradziadek/prababcia), dane dziadka / babci (imię, nazwisko, imię ojca, data urodzenia. W przypadku kobiet również nazwisko panieńskie)