Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej szkół gminnych - eliminacje gminne

Sport 26.02.2018

Cztery drużyny wzięły udział w eliminacjach gminnych Mistrzostw Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej w kategorii 2002-2004. Niegościnni okazali się gospodarze z Samborowa, którzy wygrali wszystkie pojedynki i zajęli pierwsze miejsce. Jednocześnie podopieczni Sławomira Mikołajczyka zaakwalifikowali się do etapu rejonowego, na którym będą reprezentować Gminę Ostróda. Na podium uplasowali się również piłkarze z Lipowa oraz Durąga, a stawkę uzupełnili gracze z Pietrzwałdu. Łącznie podczas turnieju padło 35 bramek, a najwięcej zdobył Mateusz Dziułko, reprezentant Samborowa, strzelec 8 bramek.

I

Po zakończonych rozgrywkach wszystkie drużyny otrzymały puchary, które zostały ufundowane przez Gminę Ostróda.

Skład zwycięskiej drużyny: Mateusz Dziułko, Cezary Zalewski, Kacper Zalewski, Arkadiusz Skierski, Franciszek Skowroński, Adrian Makowski, Paweł Sokołowski, Michał Borawski, Bartosz Kucaba, Filip Kaczorowski

Opiekun: Sławomir Mikołajczyk

Dziękujemy wszystkim drużynom za wspólną rywalizację, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!