Podwórko Talentów NIVEA w gminie Ostróda

Gmina 19.04.2019

Informujemy Państwa, iż z inicjatywy lokalnej społeczności Gmina Ostróda ponownie przystąpiła do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw.  Jako lokalizację wskazany został teren w Kajkowie nieopodal ul. Jeziornej (teren pomiędzy ścieżką rowerową  wokół Jeziora Sajmino, a nowopowstałym osiedlem Central Park w Kajkowie). Będzie to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja placu zabaw w Kajkowie spełniła wszystkie kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu ,,Podwórko Talentów NIVEA” –www.podworko.nivea.pl. Głosowanie rozpocznie się 22 kwietnia br.