Smaki regionu na Wzgórzach Dylewskich - Tasty Stories

Gmina 07.10.2022

Tasty Stories, czyli opowiedziane smakiem w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to unikatowy projekt kulinarny zainspirowany ludźmi i ich historiami, którzy z pasją tworzą i kreują smaki. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Wysokiej Wsi, zaprosił do odkrywania smaków regionu warmińsko-mazurskiego. Celem tego wydarzenia kulinarnego była promocja gminy Ostróda i regionu warmińsko-mazurskiego przez pryzmat ludzi związanych z kulinariami. Projekt propaguje produkty, przepisy regionu, dziedzictwo kulinarne Warmii i Mazur w oparciu o nowoczesne techniki kulinarne oraz wiedzę i doświadczenie szefów kuchni Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

W piątkowy wieczór wnętrza Rybakówki wypełnił gwar i rozmowy "Tasty Stories" o lokalnych produktach, tradycyjnych mazurskich pysznościach oraz rozmowy z lokalnymi producentami, a także twórcami artystycznego rzemiosła. Tradycyjnie odbył się kiermasz produktów przywiezionych przez bohaterów poprzednich edycji Dr Irena Eris Tasty Stories.