Startuje VI edycja Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Sport 28.11.2017

Coraz większymi krokami zbliża się początek Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018. Już po raz szósty drużyny będą walczyły o Mistrzostwo Gminy Ostróda w Piłce Halowej. Przed rokiem triumfowała ekipa Płomienia Turznica, która będzie broniła tytułu. Do tegorocznej edycji zgłosiło się aż 14 drużyn z terenu naszej gminy. Pierwsza kolejka odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Do rozgrywek zgłosiły się trzy drużyny gospodarzy - Paka Samborowo, Paka Tadzia i Samborowo I. Dwóch przedstawicieli będzie miała Iskra Smykówko oraz Turznica. Pierwszą drużynę będzie stanowił grający w lidze okręgowej Płomień, a drugą Oldboysi, reprezentujący dawniej Płomień. Po raz kolejny na parkiecie w samborowskiej hali zobaczymy przedstawicieli z Durąga, Brzydowa, Lichtajn, Pietrzwałdu oraz wracające po kilku latach przerwy ekipy Idzbarka, Reszek i Tyrowa.

Liczymy, że zbliżające się rozgrywki dostarczą wielkich sportowych emocji, a rywalizacja będzie fair - play.

Regulamin Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

Terminarz Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018