Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Starych Jabłonkach

Gmina 02.10.2021

W sobotę w Starych Jabłonkach odbyło się oficjalne otwarcie świetlicy wiejskiej. Moment długo wyczekiwany przez mieszkańców. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście oraz licznie zebrani miszkańcy. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas, Sołtys Sołectwa Stare Jabłonki Helena Boniecka, Radna Gminy Ostróda Barbara Stabińska, Prezes Stowarzyszenia Teraz MY Magdalena Wollman oraz reprezentant młodego pokolenia Kacper Mosunek.

Po oficjalnym otwarciu, przemówieniach, świeceniu budynku i wręczeniu podarunków dla świetlicy, była już tylko zabawa, konkursy z nagrodami, zawody i sportowe i wiele innych atrakcji. Poczęstunek oraz ognisko dla wszystkich przygotowało Stowarzyszenie "Wieś Jabłkowych Smaków". Świetlica wiejska wyczekiwana od wielu lat, teraz cieszy oko i tętni życiem. Zapraszamy wszystkich mieszkańców w każdym wieku do udziału w aktywnościach i zgłaszania swoich propozycji zajęć.