Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

OSP 02.06.2010

W dniu 29 maja 2010 roku  na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu w Morągu odbyły się V Wojewódzkie Zawody Sportowo Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zawody rozgrywane były w/g międzynarodowego regulaminu CTIF.

Wzięła w nich udział Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzydowie, która wystąpiła w następującym składzie:Cieraciew KrzysztofFilipowiak ŁukaszGałan PiotrJakończyk waldemarKucaba KamilLendzioszek ŁukaszLendzioszek MateuszŚledź  RafałSpychała PiotrSzymański DariuszOpiekunem drużyny jest Naczelnik OSP Brzydowo Marek Kuzioła. Najlepsza Chłopięca Drużyna Młodzieżowa z gminy Ostróda podczas zawodów spisała się bardzo dobrze i w łącznej punktacji zajęła 8 miejsce w województwie Warmińsko- Mazurskim. W zawodach wzięło udział 31 drużyn.Gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy dalszych. Podczas uroczystego podsumowania zawodów nasz Wójt  i jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Ostródzie Gustaw Marek Brzezin odznaczony został nadanym mu przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Srebrnym Medalem „ Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”