XXIV Plebiscyt Gazety Ostródzkiej - sukcesy mieszkańców Gminy Ostróda

Sport 21.02.2020

W piątek w Hotelu Anders poznaliśmy wyniki XXIV Plebiscytu Gazety Ostródzkiej na 10 Najpopularniejszych Sportowców Ostródy 2019. W pierwszej dziesiątce znalazło się dwóch przedstawicieli naszej gminy. Na czwartym miejscu uplasował się pochodzący z Szyldaka Jakub Zwaliński, który w ubiegłym roku został wicemistrzem świata w kulturystyce sportowej. Dziesiąty w głosowaniu czytelników był Mateusz Leśniewski z Moto Klubu Ostróda, wicemistrz Polski w klasie Junior 85 w konkurencji Enduro. Po raz kolejny przedstawiciele Gminy Ostróda zdominowali konkurencję w kategorii "Najpopularniejszy Piłkarz Regionu". Pierwsze miejsce zajął Sebastian Wojtkiewicz z GKS Iskra Smykówko, a drugie miejsce zdobył Maciej Dwórznik, reprezentujący LKS Płomień Turznica.

foto: Gazeta Ostródzka