Zapraszamy do odkrycia smaków regionu na Wzgórzach Dylewskich - Tasty Stories

Gmina 16.10.2018

Tasty Stories, czyli opowiedziane smakiem w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to unikatowy projekt kulinarny zainspirowany ludźmi i ich historiami, którzy z pasją tworzą i kreują smaki. Weekend 19-20 października br. w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Wysokiej Wsi,  jest zaproszeniem do odkrywania smaków regionu warmińsko-mazurskiego.  Celem tego wydarzenia kulinarnego jest promocja gminy Ostróda i regionu warmińsko-mazurskiego przez pryzmat ludzi związanych z kulinariami. Projekt propaguje produkty, przepisy regionu, dziedzictwo kulinarne Warmii i Mazur w oparciu o nowoczesne techniki kulinarne oraz wiedzę i doświadczenie szefów kuchni Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Wstęp wolny! Zapraszamy!