ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE Z POZYSKIWANIA ŚRODKÓW

Organizacje pozarządowe - Aktualności 06.05.2013

Samorząd Gminy Ostróda wraz z Lokalną Grupą Działania Związek Stowarzyszeń „Kraina Drwęcy i Pasłęki” zapraszają na bezpłatne szkolenie na temat możliwości pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej. Szkolenie organizowane jest w związku z ogłoszonymi przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania naborami wniosków o przyznanie pomocy finansowej.

W ramach inicjatywy LEADER dofinansowane mogą być operacje z zakresu:
1. Odnowy i Rozwoju wsi (m.in. zagospodarowanie przestrzeni publicznej, budowa boisk sportowych itp.),
2. Różnicowania w kierunku działalności nierolniczej (m.in. tworzenie gospodarstw agroturystycznych),
3. Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw,
4. Małych projektów (m.in. podnoszenie jakości życia na terenach wiejskich, szkolenia, a także rozwój sportu i rekreacji).

Termin i godzina szkolenia: 29 maja 2013 r. o godzinie 09:00

Miejsce szkolenia: Urząd Gminy, Jana II Sobieskiego 1 w Ostródzie

Zapisy przyjmowane są do dnia 17.05.2013 r. pod numerem tel. (89) 647 57 45, kom. 795 409 827