Zebrania sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczych Straży Pożarnych

OSP 09.03.2011

5 marca 2011 roku zakończyły się  zebrania sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Gminie Ostróda. Przypomnijmy, że zebrania OSP na terenie Gminy Ostróda, rozpoczęły się w dniu 22 stycznia br. w Glaznotach. Podczas zebrań, ustępujące zarządy przedstawiały sprawozdania z pięcioletniej kadencji 2006-2010 oraz wybrane zostały nowe zarządy, komisje rewizyjne oraz delegaci na zjazd Miejsko-Gminny. Jednocześnie uchwalane były plany działalności na lata następne.

Podczas zebrań wybrano przedstawicieli z poszczególnych OSP, którzy będą członkami Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSPRP w Ostródzie:

OSP Brzydowo - Jan Żeberek

OSP Durąg - Grzegorz Stanisławski

OSO Glaznoty - Ryszard Brzózka

OSP Idzbark - Zbigniew Florkowski

OSP Naprom - Stanisław Blajda

OSP Ornowo - Ryszard Harasim i Albin Rąpała

OSP Pietrzwałd - Józef Walkowiak i Stanisław Woźniak

OSP Reszki - Ks. Witold Palewski i Jan Ciechanowicz

OSP Stare Jabłonki - Krzysztof Ruczyński i Waldemar Truszkowski

OSP Turznica - Gustaw Marek Brzezin, Edward Rawiński

Do Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Ostródzie należy również OSP Ostróda, w której zebranie sprawozdawczo-wyborcze odbędzie się 26 marca br.