100-LETNI JUBILEUSZ MIESZKANKI NASZEJ GMINY

Gmina 19.10.2012

W czwartek, 18 października br. Wójt Gminy Ostróda Bogdan Bartnicki wraz z Kierownikiem Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostródzie Panią Mariolą Czubińską złożyli najlepsze życzenia najstarszej mieszkance Gminy Ostróda z okazji jubileuszu 100-tnych urodzin Pani Florentynie Zalewskiej z Napromu.

Była to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Pani Florentynie dane było przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Tak sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem. W jubileuszu udział wzięła najbliższa rodzina i zaproszeni goście.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.