15 rocznica nadania Zespołowi Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie

Oświata 27.02.2024
Dzisiaj w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie odbyła się uroczystość 15-lecia nadania imienia. W wydarzeniu udział wzięli licznie zebrani goście: Senator Rzeczypospolitej Polskiej Gustaw Marek Brzezin, Włodarze Gminy Ostróda, Przewodniczący Rady Gminy Ostróda Janusz Sadowski, Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, Kierownik Referatu Oświaty Ewa Malinowska, dyrektorzy placówek oświatowych Gminy Ostróda, radni, sołtysi i wiele osób czynnie uczestniczących w codziennym życiu placówki.

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas złożył gratulacje oraz życzenia dalszych lat owocnej pracy, sukcesów oraz niegasnącego zapału w dążeniu do rozwoju. Spotkanie swoimi występami uświetniły przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkoły. Było wiele wspomnień, wzruszeń i refleksji.