185 rowerzystów na Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra 2008 !!!!

Sport 19.05.2008

  

 

185 rowerzystów, prowadzonych przez Komandora Rajdu Andrzeja Sasa - Przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Wzgórz Dylewskich, przebyło 44 kilometrową trasę rajdu na Górę Dylewską. Na polanie nieopodal szczytu na uczestników czekało, jak co roku ognisko, przepyszny bigosik „Pani Lili” oraz liczne atrakcje.  Konkurs wiedzy przyrodniczej, konkurs „Bezpiecznie na rowerze” oraz zawody sportowe umilały wypoczynek wszystkim uczestnikom rajdu.  Podobnie jak w roku ubiegłym działała „Rajdowa Poczta” - każdy chętny mógł wysłać pozdrowienia z rajdu rodzinie i przyjaciołom. „Dziękujemy na podsunięcie pomysłu wyjazdu na Rajd, jest bardzo miło, za rok jedziecie z nami”, „Polecamy naprawdę fajna wycieczka”, „Serdeczne pozdrowienia z mazurskiego Mont Everestu”, „Zapraszamy na wspólny Rajd za rok” - tymi słowami uczestnicy rajdu dawali wyraz zadowolenia z udziału w imprezie.

Kulminacyjnym momentem spotkania było oczywiście losowanie, wśród wszystkich uczestników rajdu, nagrody głównej - roweru. Szczęśliwą zwycięzczynią była w tym roku mieszkanka Durąga Anna Dzięgielewska.

Jak co roku organizacja rajdu była możliwa dzięki życzliwości i pomocy Nadleśnictwa Olsztynek, Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie, Druhów Strażaków OSP w Glaznotach i Durągu oraz sponsorów: Hotelu SPA Dr. Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Stowarzyszenia Miłośników Wzgórz Dylewskich”, Pałacu Klonowo, „Starej Szkoły”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu imprezy, a wszystkich uczestników rajdu zapraszamy za rok.