50- LECIE POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

Gmina 16.11.2012

Dnia 16 listopada br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostródzie miało miejsce uroczyste wręczenie medali z okazji 50- lecia pożycia małżeńskiego.

Te wspólne 50 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin założonych przed pół wiekiem, ale także za radość płynącą z życia rodzinnego. Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalami. Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas w towarzystwie Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Janiny Kozdrój.

Odznaczone zostały trzy pary:

• Państwo Halina i Jerzy Bodasińscy z Grabinka
  • Państwo Krystyna i Ryszard Szymańscy ze Starych Jabłonek