Akt Notarialny Podpisany - Nowa Świetlica Wiejska w Bałcynach

Gmina 19.04.2024

Informujemy, że wczoraj z upoważnienia Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa, został podpisany akt notarialny stanowiący prawo własności nieruchomości dla naszej gminy z przeznaczeniem na świetlicę wiejską w Bałcynach.

To wielki krok naprzód. Nieruchomość stanowić będzie ważne miejsce spotkań, integracji oraz rozwoju lokalnej społeczności.

????✍️Akt notarialny został podpisany przez Grzegorza Kastrau - Zastępcę Wójta Gminy Ostróda oraz Bogusława Steca - Kanclerza Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. To ważne wydarzenie miało miejsce w obecności Tomasza Klimeckiego, Radnego Rady Gminy Ostróda, co świadczy o wspólnym zaangażowaniu w rozwój naszej gminy. ????✍️

Ten długo oczekiwany moment jest rezultatem wielomiesięcznych starań i współpracy wielu osób, które dążyły do tego, by Bałcyny zyskały nowe miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli spędzać czas w sposób twórczy i aktywny.