DRUGI TURNIEJ LETNIEGO GRAND PRIX BRZYDOWO 2011

Sport 29.08.2011

Nie denerwuj mistrza” tak można zatytułować komunikat z drugiego turnieju letniego Grand Prix w tenisie stołowym który rozegrany został w Brzydowie 26 sierpnia br. Mistrz bo mowa tu o Czesławie Nowickim po słabym pierwszym występie tydzień temu wygrał zdecydowanie drugi z trzech turniejów i potwierdził że poprzednia wpadka była zwykłym wypadkiem przy pracy. W zawodach przegrał zaledwie jednego seta ze zwycięzcą pierwszego turnieju Bogdanem Próchnickim który musiał zadowolić się tym razem trzecim miejscem. Przegrał decydujące o drugim miejscu starcie z zawodnikiem z Morąga Andrzejem Patrejko. Podkreślić należy bardzo dobrą postawę na początku sezonu Piotra Michalaka który po zajęciu siódmego miejsca w ubiegłym tygodniu tym razem był o jedną pozycję wyżej oraz Tomasza Szulgi który wywalczył tym razem miejsce siódme. W klasyfikacji generalnej prowadzi zdecydowanie Próchnicki i chyba tylko „kataklizm” mógłby pozbawić go zwycięstwa. Kolejne zawody rozegrane zostaną już za tydzień w piątek 2 września początek turnieju o godzinie 17.00. A już tydzień później rozpocznie się XVI edycja Grand Prix o czym organizatorzy powiadomią oddzielnym komunikatem.