Druhowie z OSP Brzydowo Mistrzami Powiatu Ostródzkiego

OSP 14.09.2019

W sobotę na Stadionie Miejskim w Ostródzie odbyły się 11 Mistrzostwa Powiatu Ostródzkiego Ochotniczych Straży Pożarnych, w których udział wzięło 17 drużyn.  Naszą Gminę reprezentowały cztery drużyny. W kategorii  A mężczyzn wystartowały drużyny OSP Brzydowo i OSP Idzbark. W kategorii C kobiet reprezentowały nas drużyny z OSP Brzydowo i OSP Smykówko.   Drużyny z Gminy Ostróda zajęły bardzo dobre miejsca. Mistrzami Powiatu Ostródzkiego zostali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzydowie. Piąte miejsce zajęła drużyna z OSP Idzbark. Wśród Pań wicemistrzostwo Powiatu zdobyła drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej ze Smykówka. Panie z OSP Brzydowo zajęły piąte miejsce.

Zawody odbywają się w ramach szkolenia doskonalącego członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących udział w działaniach ratowniczych. Gratulacje dla uczestników zawodów.