Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Sport 25.11.2010

Dobrze spisali się nasi tenisiści stołowi, którzy wzięli udział w  Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Dziewczęta grające w składzie Joanna Bełza i Dominika Dymczyk miały za rywalki zawodniczki z SP 3 Ostróda. Mecz miał bardzo wyrównany przebieg.

Wygrały niestety nasze rywalki. Ale nasze zawodniczki nie oddały łatwo pola. Dominika Dymczyk zdobyła jeden punkt, niestety drugi pojedynek przegrała. Joanna Bełza także przegrała jedną partię i o zwycięstwie zadecydował debel, który nasze zawodniczki przegrały 1:2 i cały mecz 1:3. Chłopcy mieli o wiele trudniejsze zadanie. Naprzeciwko za stołem czekali na nich zawodnicy z najwyższej półki. Prawie wszyscy to reprezentanci „Condohotel”, czyli najmłodszego narybku zawodników z Morlin występujących w ekstraklasie. Najlepsi z nich są sklasyfikowani wysoko na listach ogólnopolskich. Nasi zawodnicy jednak nie oddali pola za darmo. W pierwszym meczu przegrali z SP 6 Ostróda (głównym faworytem zawodów) 2:3, następnie ulegli w takim samym stosunku późniejszym zwycięzcom SP 4 Ostróda oraz wygrali dwa pozostałe mecze z SP 3 Morąg 3:0 i SP 3 Ostróda 3:1, co pozwoliło im zająć dobre trzecie miejsce. Zespół chłopców wystąpił w składzie: Rafał Śledź, Mateusz Michalak i Piotr Chamera.