Gimnazjum w Durągu Mistrzem Tenisa Stołowego w Gminie Ostróda

Szkoła Podstawowa w Durągu 20.11.2016

Dnia 17 listopada 2016 roku w Samborowie rozegrany został Gminny Turniej Tenisa Stołowego.

Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu reprezentowali uczniowie

i wywalczyli następujące lokaty indywidualnie:

Dziewczęta:                                                                               Chłopcy:

1.Spychała Wiktoria - I miejsce                               1.Czerwonka Filip-II miejsce

2.Laskowska Natalia -   II miejsce                            2.Szymański Filip-IV miejsce

3.Grochalska Angelika-III miejsce                           3.Wielk Krzysztof-V miejsce

4.Gawęda Anna -   XIII miejsce                                4.Spychala Kamil-XI miejsce

Wyniki klasyfikacji drużynowej

1.Gimnazjum w Durągu – 108 pkt

2.Gimnazjum w Lipowie -72 pkt

3. Gimnazjum w Pietrzwałdzie-58 pkt

4.Gimnazjum w Samborowie- 47pkt

5.Gimnazjum W Ostródzie-35 pkt

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami ,medalami i dyplomami ufundowanymi przez Wójta Gminy Ostróda Pana Bogusława Fijasa, wręczonymi przez Pana Waldemara Ciśluka i gospodarzy turnieju.

Nauczyciel W-F: Teresa Pieczuro