GLADIUS CUP 2012 - OSTRÓDZKI FESTIWAL SZTUK WALK

Sport 19.11.2012

W dniu 25.11.2012 r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego 4, odbędzie się trzecia edycja turnieju organizowanego przez Stowarzyszenie Gladius pod nazwą „Gladius Cup 2012 – Ostródzki Festiwal Sztuk Walki”. W tym roku zawody rozgrywane będą pod patronatem Wójta Gminy Ostróda Pana Bogusława Fijasa.

W tym roku ponownie nasz klub zaprosił do udziału w zawodach ćwiczących w naszym mieście, gminie, powiecie zawodników zrzeszonych w klubach Judo, Karate, MMA, Muay Thai, Aikido. Przygotowany regulamin konkurencji pozwoli najmłodszym wykazać się szybkością, zręcznością, koordynacją czyli cechami rozwijanymi w każdej sztuce walki. Dla starszych przygotowaliśmy konkurencje walk. Festiwal to okazja do zaprezentowania widzom wszystkich sekcji ćwiczących w naszym mieście. Oprócz konkurencji sportowych każda z sekcji będzie mogła zaprezentować krótki pokaz. Wszystkich mieszkańców Ostródy zapraszamy do kibicowania zawodnikom startującym w zawodach już w niedzielę 25.11.2012 r. od godz. 10.00.