KLASYFIKACJA KOŃCOWA IGRZYSK:
1. IŁAWA - 139,5pkt.
2. IŁOWO - OSADA - 138pkt.
3. OSTRÓDA - 125pkt.
4. JEZIORANY - 123,5pkt.
5. ŚWIĄTKI - 120,5pkt.
6. MRĄGOWO - 109pkt.
7. GIETRZWAŁD - 96pkt.
8. PURDA - 95,5pkt.
9. LUBAWA - 95pkt.
10. NOWE MIASTO LUBAWSKIE - 84pkt
11. DŹWIERZUTY - 81pkt.
12. ORZYSZ - 76,5pkt.
13. BISKUPIEC - 74,5pkt.
14. EŁK - 73,5pkt.
15. LUBOMONO - 63,5pkt.
16. KIWITY - 49,5pkt
17. JANOWO - 38pkt.
KLASYFIKACJA W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH
WIELOBÓJ BURMISTRZÓW / WÓJTÓW
1. Władysław Daliga -Jeziorany
2. Gustaw Marek Brzezin - Ostróda
3. Janusz Sypieński - Świątki
WIELOBÓJ RADNYCH
1. Robert Michalczewski - Mrągowo
2. Tomasz Klimecki - Ostróda
3. Wiesław Liedtke Iłowo - Osada
WIELOBÓJ SOŁTYSÓW
1. Mirosław Ratowski - Gietrzwałd
2. Karol Świerzewski - Mrągowo
3. Marcin Bielicki - Lubawa
WIELOBÓJ LZS
1. Grzegorz Jurczak - Iława
2. Łukasz Berent - Lubawa
3. Franciszek Płotnikowski - Świątki
3.Paweł Jackowski - Jeziorany
WIELOBÓJ PRACOWNIKÓW URZĘDU - kobiety
1. Joanna Kasprowicz - Lubawa
2. Anna Cieszkowska - Iłowo - Osada
3. Agata Bochen - Jeziorany
WIELOBÓJ PRACOWNIKÓW URZĘDU - mężczyźni
1. Jan Szewczyk - Orzysz
2. Mieczysław Ziółkowski - Gietrzwałd
3. Piotr Zień - Jeziorany
WIELOBÓJ RODZINNY
1. Janina, Jan i Bartek Sikora - Lubomino
2. Ewa, Jarosław i Rafał Laskowscy - Iława
3. Katarzyna, Jacek i Wiktoria Kandybowicz - Dźwierzuty
WYCISKANIE ODWAŻNIKA 17,5kg w kat do 75kg
1. Karol Jackowski - Świątki
2. Michał Krajewski - Iłowo - Osada
3. Arkadiusz Sulima - Ełk
WYCISKANIE ODWAŻNIKA 17,5kg w kat powyżej 75kg
1. Bronisław Jackowski - Świątki
2. Zbigniew Wadecki - Nowe Miasto Lubawskie
3. Rafał Hintz - Dźwierzuty
BRYDŻ
1. Wiesław Gościcki, Wiesław Kuban - Ostróda
2. Zdzisław Tetych, Czesław Falkowski -Jeziorany
3. Jan Komot, Jarosław Kosiak - Orzysz
SZACHY - kobiety
1. Lena Szymanowska - Ostróda
2. Dorota Tarach - Iława
3. Barbara Malczyk
SZACHY - mężczyzna
1. Rafał Malczyk - Gietrzwałd
2. Feliks Stachowicz Nowe - Miasto Lubawskie
3. Adam Plichta - Mrągowo
WARCABY - kobiety
1. Marta Wilczopolska - Jeziorany
2. Nadzieja Wiśnicka - Świątki
3. Anna Przyborska - Iłowo - Osada
WARCABY - mężczyźni
1. Jacek Jaroszewicz - Świątki
2. Ryszard Romaszewski - Jeziorany
3. Stanisław Trzcinka - Mrągowo
TENIS STOŁOWY - kobiety
1. Ewelina Małkińska (Mrągowo)
2. Małgorzata Wawrowska (Ostróda)
3. Angela Niemierska (Purda)
TENIS STOŁOWY - mężczyźni
1. Mariusz Jurczyk (Mrągowo)
2. Szymon Żuralski (Lubawa)
3. Ariel Marcinek (Ostróda)
PRZECIĄGANIE LINY
1. IŁAWA
2. BISKUPIEC
3. PURDA
4. NOWE MIASTO LUBAWSKIE
5-6 IŁOWO - OSADA i JANOWO
7-8 EŁK i DŹWIERZUTY
9-12 ORZYSZ, OSTRÓDA, JEZIORANY i LUBAWA
Poza konkursem Igrzysk WSI odbyły się Mistrzostwa Burmistrzów i Wójtów w strzelaniu z wiatrówki o Puchar Burmistrza Jezioran Pana Macieja Leszczyńskiego.
KLASYFIKACJA:
1. Marek Małkowski (Gietrzwałd)
2. Gustaw Marek Brzezin (Ostróda)
3. Andrzej Mazur (Lubomono)
4. Wiesław Tkaczuk (Kiwity)
5. Andrzej Stankiewicz (Ełk)
6. Władysław Daliga (Jeziorany)