Gmina Ostróda "mistrzem jesieni" Extraligi

Sport 28.11.2016

Gmina Ostróda "mistrzem jesieni" ostródzkiej Extraligi! Pod takim właśnie szyldem już drugą edycję ligi szóstek występują zawodnicy klubu LKS Płomień Turznica. Od 26 września piłkarze rywalizowali na boiskach typu Orlik. Pierwsza runda była bardzo udana w wykonaniu Gminy Ostróda. 6 zwycięstw i tylko 1 porażka dała fotel lidera i aż pięciopunkową przewagę nad rywalami. Zwycięzca rozgrywek wyjedzie w czerwcu na mistrzostwa Polski w Bydgoszczy.

Skład drużyny w rundzie jesiennej: Ł. Klimowski, W. Majewski, A. Pietrulewicz, K. Maszkało, J. Liberacki, Sz. Liberacki, P. Olszewski, B. Solis, M. Solis, Ł. Marchlewski, A. Sadowski, P. Mazik, M. Klimecki, P. Chiliński, M. Kostiok

W klasyfikacji strzelców z 17 bramkami prowadzi Marcin Kostiok z naszej drużyny! Gratulacje!

Extraliga to nowoczesny system rozgrywek. To nie tylko mecze, wyniki, tabele, strzelcy ale przede wszystkim profesjonalna organizacja ligi, połączona z pełną obsługą medialną, relacjami video, galerią zdjęć oraz transmisją z finałów w Orange Sport.