Gmina Ostróda wygrywa kolejny pojedynek w Ekstraliga.pl

Sport 08.05.2017

W poniedziałkowy wieczór do zmagań w rozgrywkach Ekstraliga.pl wrócili piłkarze Gminy Ostróda. Przeciwnikiem naszej drużyny była Wiktoria Dylewo, która niestety na mecz przybyła w pięcioosobowym składzie. W myśl ducha fair play zawodnicy Gminy również postawili zagrać w piątkę. Mecz zakończył się zwycięstwem 17:5 Gminy Ostróda.

Bramki zdobyli: 6 - Adrian Sadowski, 5 - Michał  Solis, 3 - Maciej Klimecki, Jakub Liberacki, Szymon Liberacki, a jedno trafienie było bramką samobójczą. Odniesione zwycięstwo stawia naszą drużynę w komfortowej sytuacji, bowiem coraz bliżej nam do końcowego triumfu.

Po 9 kolejkach na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców jest Marcin Kostiok (21 bramek), a tuż za nim Adrian Sadowski (17 bramek). Gratulacje!

Skład Gminy: Andrzej Szczerbowski, Jakub Liberacki, Szymon Liberacki, Kamil Maszkało, Maciej Klimecki, Michał Solis, Adrian Sadowski

Kolejny mecz Gmina Ostróda rozegra 15 maja o godz. 18:30 na orliku przy ul. Jaracza. Zapraszamy!