Gmina Ostróda z Powiatem Ostródzkim i Miastem Ostróda na wspólnym stoisku promującym region podczas Kongresu Asia Trade "Know How" 2015

Gmina 27.11.2015

Kongres był znakomitą okazją do zaprezentowania przedstawicielom ambasad walorów naszego regionu na wspólnym stoisku promocyjnym trzech samorządów. Z dużym zainteresowaniem nasi gości obserwowali m.in. prezentację Kanału Ostródzko-Elbląskiego. Całe spotkanie zakończyło się wymianą okolicznościowych podarunków. Dzięki takim spotkaniom nasz region może zainteresować przedstawicieli Azji, co obu stronom w przyszłości przyniesie wymierne korzyści.

Asia Trade "know how" w Expo Arena było innowacyjnym w skali kraju wydarzeniem, ze względu na szerokie podjęcie tematu relacji biznesowych na linii Polska – Azja. Kongres miał charakter biznesowy, a jego celem było wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw oraz dostarczenie wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w nawiązywaniu kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi.