Gminne Igrzyska Samorządowe - Biskupiec 2016

Sport 19.09.2016

Reprezentacja Gminy Ostróda zajęła drugie miejsce podczas Wojewódzkich Letnich Igrzysk Samorządowych o „Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego”. Igrzyska odbyły się w Biskupcu Reszelskim w dniu 17 września 2016r. Uczestnicy rywalizowali w kilkunastu konkurencjach wliczanych do klasyfikacji generalnej. Skład reprezentacji stanowili pracownicy samorządowi z Wójtem Gminy Ostróda - Bogusławem Fijasem na czele, radni, sołtysi i mieszkańcy gminy. Do walki o główne trofeum stanęło 8 gmin z naszego województwa. Największych emocji dostarczyła jak co roku ostatnia konkurencja igrzysk - przeciąganie liny. Każda gmina wystawiła tu swoich najsilniejszych zawodników, jednak reprezentanci Gminy Ostróda byli bezkonkurencyjni i nie dali rywalom żadnych szans w walce o złoto.

Klasyfikacja Generalna Gmin:

1. Gmina Iława