Gminne Obchody Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 08.11.2019

Dnia 08.11.2019r. o godzinie 12:00 w Samborowie odbyły się Gminne Obchody Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość zorganizowali Wójt Gminy Ostróda, Gminne Centrum- Kulturalno- Biblioteczne w Samborowie oraz  Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie. Podczas uroczystości głos oddano zaproszonym gościom. Następnie odbyły się występy uczniów z Samborowa, Idzbarka, Tyrowa. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności najlepiej jak potrafiła. Wszyscy gości nagrodzili małych artystów wielkimi brawami. Następnie ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt. "Nasza Mała i Duża Ojczyzna Kolorami Malowana"  i wręczono nagrody.  Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie, którzy osobiście odebrali nagrody. Jesteśmy z nich bardzo dumni.

Kategoria Przedszkole:

III MIEJSCE- Tomasz Chamera