Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Wojskowe oraz Konkurs Recytatorski

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 29.10.2023

Znamy już wyniki Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Wojskowej, który  odbył się w GCK-B w Samborowie. W kategorii klas I - III naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III Lidia Chmielewska i Aleksandra Wnuk, zaś w kategorii kl. IV-VI Lena Krajewska, Blanka Twardowska oraz Amelia Jaskorzyńska. Uczennice klasy III zajęły I miejsce, uczennice klasy VI otrzymały wyróżnienie.
W tym samym dniu w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Samborowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III Zuzanna Drożdż, która zajęła I miejsce recytując wiersz L. Wiszniewskiego 11 listopada.
Wszystkim laureatkom i nauczycielom, którzy uczennice przygotowywali bardzo gratulujemy! Dziękujemy rodzicom za wsparcie i zorganizowanie dowozu.