Halowa Piłka Nożna Kobiet – Iława 2016

Szkoła Podstawowa w Durągu 13.03.2016

13 marca 2016r. w hali sportowej   w Iławie odbyły się Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej kobiet( runda eliminacyjna).Gmina Ostróda przydzielona została do grupy IV razem z drużynami: Wikielec I, Wikielec II ,Gmina Lubawa .

Mecze rozegrano w Iławie-na Hali Gimnazjum Samorządowym nr 2,a organizatorem została drużyna z Wikielca. Według ustalonego planu gry, mecze rozegrano " każdy z każdym”. Drużyna z Gminy Ostróda awansowała do Finału Wojewódzkiego, wygrała wszystkie mecze i nie straciła ani jednej bramki.

Nasz zespół składał się ze starszych zawodniczek, które już dawno zakończyły edukację na poziomie gimnazjalnym, z uczennic z Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu oraz jednej zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Brzydowie.

Skład naszej drużyny:

1.Marika Empel