Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda

Sport 18.12.2023

16 grudnia na hali sportowej w Samborowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyny rywalizowały w fazie pucharowej, w której emocji nie brakowało, a w decydujących spotkaniach potrzebne były rzuty karne do wyłonienia zwycięzcy! Po wielkich emocjach ostatecznie turniej wygrała druzyna NO NAME, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Góry Idzbark, a na trzecim WAKS Turznica.

????Król Strzelców: Łukasz Świgoń (WAKS) - 7 bramek

????Najlepszy Bramkarz: Piotr Rosłoniec (NO NAME)

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i pamiątkowi dyplomami, a wyróżnieni zawodnicy statuetkami. Nagrody wręczył Bogusław Fijas - Wójt Gminy Ostróda. Dziękujemy wszystkim zespołom za dobrą zabawę i sportową rywalizację . Zapraszamy do udziału już w kolejnej edycji turnieju w styczniu 2024 roku. Tym razem zagramy na hali sportowej w Idzbarku.