Honorowy Obywatel Gminy Ostróda uhonorowany przez Stowarzyszenie "Klub Plastyka Amatora" w Ostródzie

Gmina 10.12.2015

2 grudnia 2015r. na ostródzkim zamku odbył się wernisaż pt. "Jesienny przegląd twórczości artystycznej" zorganizowany przez ostródzkie stowarzyszenie "Klub Plastyka Amatora". Wernisaż okazał się być również idealnym momentem do uhonorowania 6 jubilatów - wieloletnich członków stowarzyszenia. Wśród nich znalazł się Honorowy Obywatel Gminy Ostróda Pan Edmund Kajetanek.

Pan Edmund Kajetanek jest osobą, która w sposób szczególny zasłużyła się w życiu kulturalnym. Jest twórcą sztuki ludowej, rzeźby, malarstwa, grafiki, animatorem ruchu społeczno - kulturalnego i zarazem wybitną postacią w amatorskim ruchu artystycznym.

Życzymy kolejnych wielu lat pracy artystycznej na rzecz rozwoju kultury w naszym regionie.