III Bieg 'W samo Południe' za nami!

Sport 24.03.2024

150 zawodników przystąpiło do niedzielnego biegu na dystansie 10 km, który odbył się wokół Samborowa????‍♂️ W kategorii open mężczyzn po raz trzeci zwyciężył Adrian Przybyła z czasem 33:44, a wśród Pań najlepsza okazała się Sandra Kopiczko z czasem 39:39???? Sportowych emocji z pewnością nie brakowało, dziękujemy za olbrzymie zainteresowanie i zapraszamy za rok!

Najlepsi zawodnicy, który uplasowali się na miejscach I-V otrzymali pamiątkowe puchary. Ponadto za miejsca I-III w kategorii open zawodnicy otrzymali także dodatkowe nagrody.

Kat. open mężczyzn

???? Adrian Przybyła (Iława) 33:45 - nowy rekord trasy

????Damian Błaut (Ostróda) 33:54

????Paweł Tadejewski (Ostróda) 35:44

Kat. open kobiet

????Sandra Kopiczko (Giżycko) 39:39 - nowy rekord trasy kobiet

????Agnieszka Przybyła (Iława) 41:13

????Paulina Żuchowska (Krotoszyny) 46:26

Wszyscy uczestnicy III Biegu "W samo południe" otrzymali specjalnie przygotowane koszulki i pamiątkowe medale. Ponadto wszyscy zawodnicy mieli możliwość wylosowania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów biegu:

- Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

- Hotel Anders, Stare Jabłonki

- Open Kitchen Grill & Pizza

- Apartamenty Liberta Mazury

- Kolory Mazur

- Stara Szkoła w Wysokiej Wsi

Dziękujemy wszystkim osobom, służbom, sponsorom oraz KGW Turznica, KGW Samborowo, KGW Tyrowo i KGW Smykówko za pomoc przy organizacji III Biegu "W samo południe" o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Zawodnikom dziękujemy za zdrową, sportową rywalizację i zapraszamy za rok! ????