JUBILEUSZ 20- LECIA ORAZ PASOWANIE NA UCZNIA W TYROWIE

Gmina 07.11.2012

Dnia 6 listopada br. w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Tyrowie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 20-lecia funkcjonowania tego obiektu oraz akt pasowania pierwszoklasistów na ucznia.

Zebrani goście mieli okazję zobaczyć specjalnie przygotowany na tą okazję program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły. Odświętnie ubrani pierwszoklasiści w kolorowych biretach wspaniale zaprezentowali się w części artystycznej, recytując wiersze i śpiewając piosenki. Mali artyści zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami. Po zakończeniu części artystycznej nastąpił ten najważniejszy moment dla pierwszaków: dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a następnie zostali pasowani na uczniów pierwszej klasy. Aktu pasowania dopełniła Pani Dyrektor Bożena Bohdziewicz.

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas wręczył upominki dla dzieci wraz z życzeniami wielu sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.