Komunikat nr 1 Grand Prix Samborowo

Sport 06.10.2012

W piątek 5 października, w hali Zespołu Szkół w Samborowie, miała miejsce inauguracja I edycji  turnieju Grand Prix w tenisie stołowym. Jest to kontynuacja amatorskich zawodów, które spopularyzował i przez wiele lat prowadził w Brzydowie Pan Marek Parol.

Organizatorów cieszy wysoka frekwencja. Oprócz ubiegłorocznych uczestników na turnieju pojawili się zawodnicy z Elbląga Kriger, Grudzień, Iwicki i pokazali, że mogą sporo „namieszać” w klasyfikacji generalnej. Zwycięzcą i liderem został Dariusz Sikora, który w finale pokonał Grzegorza Jatkiewicza 3:1. Na drugim miejscu zawody zakończył Kriger Janusz z Elbląga, który w bardzo zaciętym pojedynku pokonał 3:2 Jatkiewicza. Na czwartym miejscu uplasował się zwycięzca ostatniej edycji Grand Prix w Brzydowie Czesław Nowicki.

Bardzo dobrze na turnieju zaprezentowali się Mirosław Leliński - 5 miejsce, Piotr Michalak - 6 miejsce i Michał Kajetanek który zawody ukończył na 7 miejscu.

Na następne zawody organizatorzy zapraszają 19 października (godz. 18.00)