Komunikat nr 1 Letnie Grand Prix Samborowo Edycja III

Sport 22.09.2014

Inauguracja sezonu 2014/2015 w Samborowie przebiegała bez niespodzianek.

Na podium znaleźli się zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie zajmowali czołowe lokaty, a szczególnie zaimponował formą Wojciech Dzierżko , który pewnie wygrał turniej tracąc jedynie seta. W meczu  o drugie miejsce, grający z meczu na mecz coraz lepiej Babalski,  zrewanżował się  za wcześniejszą porażkę Wojciechowi Łątkowskiemu i wygrał w stosunku 3:1.

W pierwszej ósemce turnieju znaleźli się zawodnicy z Lubawy, Morąga zaś honoru Ostródy, oprócz wspomnianego Babalskiego, bronili świetnie dysponowani „weterani”: Zygmunt Fleszar               i Tadeusz Krajewski. Zajęli odpowiednio 6 i 7 miejsce.

Duże wrażenie zrobiła również gra czwartego tego dnia Sławomira Urbana, który swoimi zagraniami pokazał, że nie próżnował podczas wakacyjnej przerwy.

Na kolejny turniej zapraszamy 26 października. Jednocześnie informujemy, że termin startu Grand Prix 2014/2015 został przeniesiony na 24 października. Więcej na www.tssamborowo.pl