Komunikat nr 13 Grand Prix Samborowo

Sport 04.02.2013

KOMUNIKAT NR 13

Trzynasty turniej o Grand Prix Samborowo zakończył się pewnym triumfem Grzegorza Gumińskiego, który w finale pokonał Wojciecha Dzierżko. Pan Grzegorz pierwszy raz zawitał do hali w Samborowie i wszystkie swoje pojedynki zakończył bez straty seta.

Trzynasty turniej o Grand Prix Samborowo zakończył się pewnym triumfem Grzegorza Gumińskiego, który w finale pokonał Wojciecha Dzierżko. Pan Grzegorz pierwszy raz zawitał do hali w Samborowie i wszystkie swoje pojedynki zakończył bez straty seta. Za jego plecami trwała zawzięta walka między Nowickim, Dzierżko i Babalskim, a więc zawodnikami mającymi największe szanse na końcowe zwycięstwo w cyklu. Ostatecznie w meczu o drugie miejsce spotkali się Czesław Nowicki i Wojciech Dzieżko.

Pojedynek ten był bardzo zawzięty , nerwowy  i zakończył się wynikiem 3:2 dla pana Czesława. Czwarta pozycję zajął Szymon Babalski, który zachował sporą przewagę w klasyfikacji generalnej. Kolejne dobre zawody zaliczyli szósty tego dnia Grzegorz Jatkiewicz i siódmy Henryk Tadejewski.

Na kolejny turniej zapraszamy 8 lutego o godz.18.00.

Poniżej wyniki 13 turnieju.

LpNazwiskoPunkty1Gumiński1202Nowicki1153Dzierżko1104Babalski1055Łukasiak1026Jatkiewicz1007Tadejewski978Kuliński959Leliński9210Kiełkowski9011Okrućinski8712Urban8513Zaborowski8214Koszacki8015Szulga7716Fleszar7517Traskiewicz7218Kajetanek J7019Dzierżko R6720Kowalczyk6521Wawrowska6222Łątkowski6023Domin5724055